علاقه بچگی دنبای کامپیوتر

مشخصات

موارد دیگر
arash
58 پست
arash
Screenshot_20170614-105155.jpg arash
خاص
دیدگاه · 1397/11/3 - 23:54 در Dissloves ·
arash
arash
گرایشهای مختلف رشته های پزشکی، علاقمندان زیادی در سرتاسر دنیا دارد. در کشور ما هم رشته های پزشکی طرفدار زیادی دارد و رقابت برای قبولی در این رشته ها بسیار زیاد می باشد. به دلیل اهمیت این رشته و نیاز به دقت بالا برای فهم درسهای این رشته و سروکار داشتن با سلامت موجودات زنده بویژه انسان، بروز بودن و همگام شدن با علم، ترقی و پیشرفت دنیا، یک امر ضروری و الزامی می باشد. بنابراین دانشجویان این رشته نیاز دارند تا با ترجمه تخصصی کتب، مقالات، مجله ها، نشریات، مقالات، ماهنامه ها، فصل نامه ها و متون خود که به زبان لاتین و یا دیگر زبانهای زنده دنیا می باشد، از علم روز دنیا باخبر شوند و همگام با آن پیش روند.
دیدگاه · 1397/11/3 - 22:47 در Dissloves ·
arash
arash
دوتا بودن ما چقد بهتره که یادت نره حالو احوالمون خوشیمون چقد این روزا بیشتره جهانم پر از حس نابت شده دلم تا ابد بنامت شده بذار باز با عطرت دیوونه شم تو این روزا دیوونگی مد شده تمنای این حال عالی تویی کسی که میخام این حوالی تویی تو مثل نفس پا به پای منی نفس تو هوای شمالی تویی تمنای این حال عالی تویی کسی که میخام این حوالی تویی تو مثل نفس پا به پای منی نفس تو هوای شمالی تویی
دیدگاه · 1397/11/3 - 22:42 در Dissloves ·
arash
arash
بهم قول دادی نمیری بگو هنوزم منو دوست داری بگو خدا تو چشاته که ماتت شدم تو که تو چشام خونه کردی بگو بگو که دلت خاطرت با منه دانلود اهنگ کامل بهم قول دادی نمیری بگو هنوزم منو دوس داری بگو تو دنیا یکی همدم آدمه بیا اون یکی باش واسه دلم همه قسمتت بین من یا منه بزار عشق ما بیش از این حد بشه نمیزارم احول تو بد بشه
دیدگاه · 1397/11/3 - 22:40 در Dissloves ·
arash
arash
تنها هدف زندگیم تویی Seni nasıl unutabilirim bu kadar çok severke
arash
arash
من و تو همدیگرو کامل می کنیم Hayatımı neşe ve mutlulukla doldurdun تو زندگیم رو پر از شادی کردی Hayatımın tek gayesi sensin
arash
arash
همیشه برات دعا می کنم Sen hep dualarımdasın
arash
arash
همیشه تو ذهن و دلم هستی Senin için her gün dua ediyorum
arash
arash
همه روزم شده فکر کردن بهت Her zaman aklımda ve yüreğimdesi
arash
arash
Varlığın varlığım, Yokluğun ise eziyettir بودنت دلیل بودنمه ولی نبودنت عذاب جهنممه
arash
arash
Sensiz herşey anlamsız بدون تو هیچ چیزی برام معنی نداره Sen olmadan yaşayamam بدون تو نمی تونم سرکنم
arash
arash
صرف انواع توت ها: توت ها دارای ماده ای به نام آنتوسیانین هستند که یک آنتی اکسیدان قوی برای مبارزه با سرطان های روده بزرگ و مری محسوب می شود.
arash
arash
پرهیز از برنزه کردن: قرار گرفتن در معرض نور آفتاب برای برنزه کردن، با افزایش خطر ابتلا به سرطان پوست همراه است. استفاده از اسپرهای برنزه نیز عاری از خطر نیستند. دی هیدروکسی استون یک جزء فعال در این محصولات از جمله لوسیون و اسپری است که استفاده از آنها در مقادیر زیاد منجر به آسیب سلولی و خطر ابتلا به سرطان ناشی از رادیکال های آزاد می شود.
arash
83B24009.jpg arash
مصرف پیاز: محققان علوم و صنایع غذایی دانشگاه کرنل اعلام کردند که پیاز و موسیر دارای خواص آنتی اکسیدانی بسیار قوی هستند که به محافظت در برابر انواع سرطان ها منجر می شوند.
arash
83B24009.jpg arash
تاریک نگه داشتن اتاق خواب: تحقیقات حاکی از قرار گیری در معرض نور هنگام خواب، و افزایش خطر ابتلا به سرطان سینه و تخمدان است. نور شبانه تولید طبیعی ملاتونین، ماده شیمیایی در مغز که مسئول چرخه خواب و بیداری است را سرکوب می کند و به افزایش خطر ابتلا به سرطان های وابسته به هورمون دامن می زند.
صفحات: 1 2 3 4

جامعه مجازی · طراحی وپشتیبانی توسط انصاری نیا آی ام ای آذری ها imiazariha

تصویر ثابت