همه موفق هستن!!!!!! اگه این چند اصل قوانین کار افرینی رعایت کنن

کاربران گروه

نمایش همه

مدیران گروه

رسم و رسوم پولدار شدن

گروه عمومی · 15 کاربر · 17 پست

ارسالهای رسم و رسوم پولدار شدن

arash
arash
رازهای ثروتمندان لازم نیست پول پس انداز کنم: همه اهمیت پس انداز را میدانند. حتی افرادی که به نظر شما ارزش پس انداز را نمی دانند. رام هولد میگوید تعدادی از ثروتمندان هستند که بعنوان صرفه جو نام برده میشوند، آنها میتوانند میلیاردر باشند اما این دلیل نمی شود که حواسشان به لیست خرید هفتگی از سوپری محل نباشد یا بدنبال متعادل ترین قیمت برای آنچه قصد خریدش را دارند نباشند. درست است، شما هیچ وقت آنقدر ثروتمند نیستید که از حراج جنس مورد نظر خود صرف نظر کنید یا از کوپن سوپری محل استفاده نکنید.
arash
arash
چقدر از این سرمایه گذاری سود میبرم: بیشتر مردم سرمایه گذاری را به خاطر پولی که فکر می کنند از آن به دست می آورند انجام می دهند نه به خاطر ذکر همه چیزهای بزرگی که میتوانند با آن پول بخرند. در عوض افراد ثروتمند روی بدترین موارد تمرکز می کنند و می پرسند ریسک این سرمایه گذاری چقدر است؟ فینلی میگوید :فکر میکنم این طرز فکر مهم است چون مانع شکست های بزرگ آنها در سرمایه گذاری ها میشود، حتی وقتی به دنبال خرید یک ماشین هستند، میگردند تا آن ماشینی که ارزش خرید و فروش بیشتری دارد پیدا کنند در حقیقت این افراد روی خروجی پول و حفظ پولشان تمرکز می کنند.
arash
arash
به اندازه کافی باهوش نیستم : یک تحقیق نشان داد که بطور متوسط ،تعداد دانشجویان میلیونر دانشگاه جی پی ای 2.9 درصد است. جیم ویتاکر مولف کتاب فکر کن و ثروتمند شو میگوید آنها با آمار تحقیقاتی استثنایی میتوانند ریسک انجام هر کاری را با دقت زیادی ارزیابی کنند، و دلایل زیادی برای کنار گذاشتن یک ایده ارائه کنند ، به هر حال بیشتر کسانی که موفقیت های بزرگ به دست آوردند زمان زیادی روی فرصت هایشان تمرکز کرده اند ؛شب و روز به آن فکر کرده اند و از مجاورت و هم فکری با افرادی که میتوانند مفید باشند تا رویایشان را به زندگی واقعی بدل کنند کمک گرفته اند.
arash
arash
نمی توانم این مشکل را حل کنم: برای بدست آوردن موفقیت مالی لازم است بدانید چگونه خلاقانه مشکلات را حل کنید و اعتماد بنفس خود را برای اجرای راه حل حفظ کنید. لان بید، مدیر عامل و نویسنده راهنمای فروشگاه های نرد میگوید فراتر از منبع شغلی خود در خدمات مالی ، دیده است که بیشتر افراد موفق متکی به نفس هستند و وقتی مشکلی پیش می آید میگویند چگونه میتوانم این مشکل را حل کنم. این پرسش تضمین می کند قویترین نیروی درونی آنها را برای هندل کردن هر مشکلی و تمایل آنها را برای مقابله با مشکل بیشتر میکند. وی میگوید پاسخ به این پرسش به ثروتمند ترین و موفق ترین افراد کمک می کند تا راه حل را پیدا کنند و بیزینس ها و تولیدات بیشتری برای کمک به افراد بیشتر بوجود می آورند.
arash
افراد-ثروتمند.jpg arash
منکه پول دارم، پس چرا نباید خرج کنم؟ شما میتوانید هر طور که دوست دارید درآمد اضافه خود را خرج کنید اما افراد ثروتمند میدانند بی دقتی یا خرج های غیر ضروری میتواند جلو پیشرفت را بگیرد. باب فایلی مالک مدیریت سرمایه های مجازی و بورس میگوید:بزرگترین موکل اینترنتی وی میپرسد آیا یک خرید سهام میتواند بدون دنبال کردن دخل و خرج آن شرکت زندگی انسان را عوض کند؟ و او در پاسخ می گوید بیشتر موکلین بنده در مورد سرمایه شان ولخرجی و ریخت و پاش نمیکنند.
arash
arash
من اقتصادی نیستم: ایوون لاینز میگوید اگر با خود بگوییم مدیریت مسائل مالی پیچیده است پس واقعا ما همان کسی هستیم که مدیریت مالی را پیچیده می کند در حالیکه ما میتوانیم همان طور که هر مهارتی را آموزش می بینیم میتوانیم یاد بگیریم، اقتصادی باشیم البته این به معنی آن نیست که مسائل مالی خود را به دیگری محول کنیم. اگر کنترل دقیقی روی حساب و کتاب خود دارید، پس میتوانید عادت های مالی خود را مدیریت کنید و یاد بگیرید چگونه بهترین انتخاب را در موقعیت های مالی خود بگیرید .
arash
Budget-2015-SETU-1.jpg arash
ویژگی های افراد ثروتمند من خیلی گرفتارم افراد ثروتمند میدانند اولویت بندی کلید موفقیت در رسیدن به اهداف به بهترین و موثرترین روش ممکن است ، اگر صادقانه این نکته ای است که کمک می کند تا در کارتان پیشرفت کنید و توان مالی خود را بالا ببرید، برای آن وقت بگذارید حتی اگر لازم است کار دیگری که اهمیت کمتری دارد را کنار بگذارید.
arash
Budget-2015-SETU-1.jpg arash
آیا این اقدام من باعث ورشکستگی نمیشود؟ میتوان حرف زیادی در مورد اینکه چگونه یک نفر ورشکست شد و عکس العمل او صحبت کرد ؛ خیلی جالب است که بدانید ،میتوانید از همین صحبت ها استفاده کنید تا بفهمید یک ثروتمند باید چگونه باشد. لوو هاورتی تحلیل گر مسایل تجاری می گوید؛ طبق تجربه وی افرادی که کسب ثروت کرده اند، نقطه ضعف خود را موقتی بیان میکنند که از کنترلشان خارج شده و موفقیت های خود را بعنوان اتفاقاتی که کاملا روی آن تاثیر گذار بودند یاد میکنند. فراتر از این مثبت اندیشیدن راجع به خود در دیدگاه این افراد نهادینه میشود و یاد میگیرند به راحتی از موانع عبور کنند و از موفقیت های بیشتر و بزرگتر خود لذت ببرند.
arash
Budget-2015-SETU-1.jpg arash
رفتار آدم های پولدار آیا میتوانم از عهده این کار بربیایم؟ احتمالا با خود می گویید البته افراد ثروتمند جمله بالا را نمی گویند آنها میدانند از پس هر کاری که بخواهند می توانند بر بیایند و البته درست میگویید اما آنها هم سوالاتی مشابه سوال شما ولی مهمتر از خود میپرسند. آنها می پرسند آیا این کار به صرفه هست؟ جولی رام هولد تحلیل گر مشتری مداری در مجموعه دیل نیوز میگوید :پیش بینی مدیریت مالی برای ثروتمند آن بسیار حائز اهمیت است بعلاوه طرز فکر و تصمیم گیری آنها بر اساس مقدار سرمایه ای که دارند تغییر می کند. کسانی که سرمایه کمی دارند ،باید از خود بپرسند چگونه می توانند در کوتاهترین زمان در جای مفید و باارزشی سرمایه گذاری کنند و آنها که سرمایه بیشتری دارند باید سوالاتی مشابه اینکه آیا میتوانم در صندوق مالی این آیتم باارزش سرمایه گذاری کنم.
arash
arash
5-در استفاده از کارت اعتباری هوشیار باشید: زمانی که پول شما داخل کیف پول شماست حواستان به این هست که چه مقدار از پولتان خرج و چه مقدار از آن باقی مانده است اما زمانی که کارت اعتباری دارید قبول کنید که بی احتیاط تر خرج می کنید و این اصلا به نفع شما نیست.
arash
arash
4- در مصرف انرژی ها صرفه جویی کنید: شعاری است که همیشه از طریق تلویزیون و رادیو می شنویم اما همیشه فکر می کنیم که به نفع کس دیگری به جز خود ما است اما اگر دقت کنید پرداخت کننده ی همین قبوض خود ما هستیم و اگر کمبودی در انرژی ها به وجود آید قیمت بالای آنها را هم ما باید بپردازیم.
arash
پولدار-شدن.jpg arash
3-همیشه خواهان بهترین ها نباشید: خریدن اجناس با کیفیت ضعیف نه تنها اقتصادی نیست بلکه کاملا به ضرر است پس این بخش به این معنا نیست که اجناس ارزان بخرید اتفاقا برعکس اگر اجناس با کیفیت اما کمتر بخرید اقتصادی تر است. اما گاهی کیفیت حرف اول را نمی زند مثلا اگربرای خرید یک ماشین برنامه دارید و پول شما برای خرید یک ماشین مدل بالا و شیک کافی نیست بهتر است فکر قرض کردن و گرفتن وام را نکنید و ماشینی متناسب و به اندازه ی پولتان بخرید.
arash
arash
-برای خود بودجه تعیین کنید: اول یا آخر هرماه هر زمانی که شما پول مشخصی را دریافت میکنید همان موقع برایش برنامه ریزی کنید و برای خود حتی نقطه ی تشویق هم بگذارید که اگر بهتر از حد انتظار در دخل و خرج تان عمل کردید می توانید به تیک های موفقیت خود اضافه کنید.
arash
arash
چگونه پولدار شویم؟ 1-ذخیره کردن را آغاز کنید: این بدان معنا نیست که پولهای اضافی خود را جمع و ذخیره کنید بلکه قانون اصلی این نخریدن لوازم اضافه و جلوگیری از ولخرجی است. یعنی زمانی که به بیرون از خانه میروید و در محل عبور خود به فروشگاه کفش و یا عطر فروشی میرسید آن را ندید گرفته و از کنارش بی توجه عبورکنید. نکته ی ساده و البته مهم دیگر ذخیره کردن پولهای خورد است برای خود قلکی تهیه کرده و مختص پولهای با ارزش پایین تر قرار دهید بعد از مدتی خواهید دی که چقدر کمک کننده است و یا اگر پول درشت دارید تا حد امکان آن را خورد نکنید تا بستر خرج کردن آن فراهم نشود.
آرش انصاری نیا
l26-58.png آرش انصاری نیا
۵ نشانه هشدار دهنده که می گوید نباید یک پیشنهاد شغلی را قبول کنید{-35-}۱ ) علیرغم افزایش بار مسئولیتی ، حقوق دریافتی افزایش پیدا نمی کند ۲ ) در این شغل ، فرصت یادگیری وجود ندارد ۴ ) سرعت تغییرات در محیط کارتان بالاست ۵ ) هیچ کس از شما درباره اهداف بلند مدتی که در سر دارید ، سوال نمی کند
دیدگاه · 1397/09/18 - 12:09 در رسم و رسوم پولدار شدن · 1 امتیاز + / 0 امتیاز -
صفحات: 1 2

جامعه مجازی · طراحی وپشتیبانی توسط انصاری نیا آی ام ای آذری ها imiazariha

تصویر ثابت